ACK Metal,  30 yılı aşkın süredir tecrübeli kadrosuyla Gaziantep Sanayi bölgesinde  1200 m² kapalı alanda üretim yapan Türkiye'nin sayılı Çelik Para Kasası üreticilerindendir. Üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği açısından çelik kasa sektöründe önemli bir konumdadır.

Tüm ihtiyaç gruplarına göre Ev ve Ofis Kasaları, Otel Tipi Kasalar, Banka Kasaları ve Kuyumcu Kasaları üretimleri yaparak çok geniş ürün portföyü oluşturmuştur. Üretim standartlarında yer alan ürün çeşitlerinin yanı sıra müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda istenilen ölçü, renk ve özelliklere göre çelik kasa üretimi yapmaktadır.

Türkiye' de ilk defa Radiuslu ve Deri Kaplamalı Çelik Kasa üretimiyle sektöründe kalite ve tasarım odaklı yürüttüğü özgün çalışmaları yer almaktadır. ACK Metal,  iki farklı tasarım ürününü Türk Marka Patent Kurumu tarafından verilen Tasarım Tescil Belgesi ile koruma altına almıştır. Aynı zamanda dünyada deri kaplamalı kasa üreticileri arasında yer alan 5 firmadan biri olmuştur.

ACK Metal, kuruluşundan ve faaliyet gösterdiği zamandan itibaren üretmiş olduğu Çelik Para Kasalarını Türkiye'nin 81 iline ve dünyanın 6 ülkesine teslim etme başarısını göstermiştir. 

VİZYONUMUZ

ACK Metal; Gerek Yurtiçi, gerek yurtdışında; Bulunduğu sektörde ürettiği yeni ve üstün kaliteli ürünlerle ülke imajına ve ticaretine katkıda bulunan; müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan, sadece kaliteli ve ultra güvenli ürünler üretmekle kalmayıp; müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayan ‘’Başarı-Kalite-Müşteri ’’ odaklı hizmet veren bir firma olmayı kendine vizyon edinmiştir.
Saygılarımızla

ACK ÇELİK PARA KASALARI SOSYAL MEDYADA

Yeni ürünler keşfetmek, bizden haberdar olmak ve dahası için bizi Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

Ürün ve duyurulardan anında haberdar olmak için bültene kaydol.

Copyright © Çelik Para Kasaları, Para Kasası Üreticisi

WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara